

Парта ErgoKids з полицею S50 XL White (TH-210 W + BD-S50 XL)
6 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: TH-210 W + BD-S50 XL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота столу регулюється за допомогою механічної ручки, що дозволяє з легкістю встановлювати парту відповідно до зросту дитини.
Висувний органайзер з роздільниками виготовлений із міцного ABS-пластику. У такому органайзері шкільне приладдя буде розсортовано за призначенням.
Стіл доповнений знімною полицею, на якій можна розміщувати підручники, лампу чи монітор. Полиця комплектується регульованою (металевою) підставкою для книги зі змінним кутом нахилу. Її легко можна сховати через непотрібність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ErgoKids |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TH-210 W + BD-S50 XL |
| Висота парти | 53 - 78 см |
| Вікова група | Від 4 років |
| Глибина парти | 60 см |
| Комплектація | стіл |
| Кількість місць | одномісні |
| Матеріал | пластик, метал, ДСП |
| Особливості | надбудова |
| Призначення | дитяча, шкільна, для дому |
| Ширина парти | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴




