Дитяче крісло Evo-kids s Mio Ergo Blue (Y-507 KBL)
4 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-507 KBL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливістю моделі є наявність підставки для ніг із можливістю регулювання висоти. Завдяки такій функції можна використовувати крісло разом зі стандартним нерегульованим столом.
У крісла незалежне регулювання висоти спинки та глибини сидіння, що дозволяє ще точніше підлаштувати крісло під параметри дитини. Висота крісла регулюється за допомогою якісного газліфта. Блокування обертання газліфту допомагає зафіксувати правильне положення під час занять.
Приємним бонусом стане наявність відкидних підлокітників
Нейлонові коліщатка автоматично блокуються при навантаженні від 20 кг. Блокування вимикається спеціальними стопорами.
Крісло має ручку з якісного пластику для зручного переміщення по кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo-kids |
| Колір | Блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Y-507 KBL |
| Вага (кг) | 14 кг |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 45 см |
| Колір каркаса | білий |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Матеріал оббивки | тканинна |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | підставка для ніг, ортопедичне, ручка для переміщення, колеса з автостопорами |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Тип механізму | Газлифт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴










