Дитяче крісло Evo-kids Indigo White / Blue (H-232 W/BL)
1 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: H-232 W/BL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяче крісло Evo-kids Indigo має сучасний яскравий стиль і стане прекрасним доповненням для дитячої кімнати будь-якого дизайну. Каркас виготовлений із поліпропілену (посиленого пластику) та доповнений м'якою подушкою з екошкіри. Форма спинки повторює вигини спини та гарантує комфорт під час тривалого сидіння.
Завдяки плавному газліфту можна налаштувати крісло під зростання дитини. Газліфт має функцію обертання.
Хромована п'ятипроменева хрестовина забезпечує стійкість крісла. Колеса не блокуються. Крісло витримує навантаження до 120 кг. Легко збирається та переміщується за потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo-kids |
| Колір | Блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | H-232 W/BL |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 43 см |
| Колір каркаса | хром |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | дихаюча спинка |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Тип механізму | Газлифт |
| Ширина спинки | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




