Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 3072 Вт·год |
| Інтерфейси | 4 х розетка 220 В, 1 x USB Type C, 6 x USB Type A |
| Артикул | HBP1800--3024OS |
| Вага (кг) | 36 кг |
| Мoдель | 3000W, 3072Wh |
| Особливості | З дисплеєм, З ручкою, З колесами |
| Потужність, Вт | 3000 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 497 х 420 х 280 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 766 ₴






