Deepcool AK400 Zero Dark Plus — процесорний кулер, оснащений чотирма тепловими трубками, які забезпечують швидку передачу тепла в радіатор. Тепло розсіюється двома 120-мм вентиляторами. Він має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 500-1650 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin. Виріб підійде для всіх вказаних сокетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R-AK400-BKNNMD-G-1 |
| Вага (кг) | 802 г |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Максимальні обороти, об / хв | 1650 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Регулятор оборотів | Да |
| Роз'єм | 4-pin PWM |
| Розміри радіатора | 152 х 120 х 45 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний (FDB Bearing) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 533 ₴






