Настільний вентилятор ARDESTO FT-23A білого кольору на круглій опорі підійде до будь-якого інтер'єру. Потужність вентилятора становить 30 Вт, а рівень шуму – 60 дБ. Механічне керування здійснюється за допомогою двох клавіш для перемикання швидкості. Діаметр лопатей – 23 см, а для безпеки використання у конструкції вентилятора передбачені захисні грати посиленої конструкції. Також встановлений захист від перегріву двигуна, кут нахилу вентилятора можна регулювати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FT 23A |
| Діаметр | 23 см |
| Колір | Білий |
| Особливості | Захист від перегрівання |
| Потужність, Вт | 30 Вт |
| Тип вентилятора | настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 144 ₴




