Надійний рятівник у спекотне літо
Настільний вентилятор ECG FT 15a - ідеальний помічник для літніх місяців. Прилад у білому кольорі можна використовувати для охолодження вітальні, спальні або навіть офісу. Компактні розміри є великою перевагою, так само як і невелика вага. Вага не перевищує 520 г. Це означає, що ви можете вільно переміщати вентилятор, якщо це необхідно, і він також підходить для подорожей. Захисна решітка захищає пропелери від пошкоджень і водночас запобігає неприємним травмам. Стабільна основа також є само собою зрозумілою.
Він ідеально підлаштовується під вас
Настільний вентилятор ECG FT 15a оснащений пропелером діаметром 15 см, і ви можете вибрати одну з 2 швидкостей повітряного потоку. Ви можете легко адаптувати інтенсивність охолодження до поточної температури в приміщенні. Прилад також працює дуже тихо, тому вам не доведеться турбуватися про надмірний шум. Головку вентилятора можна повертати або нахиляти за потреби. Споживана потужність - 20 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FT 15A |
| Діаметр | 15 см |
| Колір | Білий |
| Особливості | захисна сітка |
| Потужність, Вт | 20 Вт |
| Тип вентилятора | настільний |
- Ціна: 723 ₴




