Зберігає фрукти і овочі свіжими до 2-x разів довше
Слайдер дозволяє налаштувати рівень вологості в відділенні hyperFresh plus в залежності від продуктів, що знаходяться в ньому. Смак, вітаміни і поживні речовини краще зберігаються при оптимальній вологості.
Ці контейнери гарантують, що свіже м'ясо, нарізка або риба залишаються свіжими до двох разів довше. Щоб створити такі умови, що сприяють тривалому заощадження, температура приблизно на 2-4 ° С нижче, ніж в інших зонах холодильника. Крім того, обидва Контейнери можна витягнути, щоб звільнити місце для габаритних продуктів.
Технологія noFrost: не витрачайте дорогоцінний час на розморожування
Технологія noFrost передбачає видалення вологості з повітря всередині холодильника за допомогою спеціальної системи циркуляції. Таке технологічне рішення запобігає утворенню льоду на внутрішніх стінках камери і паморозі на продуктах - значить, продукти зберігаються в ідеальних умовах, а Ви економите свій час і зусилля.
Весь фокус на продуктах: Преміальне LED освітлення зверху і збоку холодильної камери підсвічує кожен куточок вашого холодильника.
Безпечне зберігання пляшок: підвісна решітка для пляшок bottleRack.
Завдяки знімній підвісний металевою хромованою решітці для пляшок bottleRack Ви можете зручно і безпечно зберігати скляні пляшки та інші ємності в холодильній камері.
Безпечне зберігання пляшок: підвісна решітка для пляшок bottleRack.
Завдяки знімній підвісний металевою хромованою решітці для пляшок bottleRack Ви можете зручно і безпечно зберігати скляні пляшки та інші ємності в холодильній камері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Загальний об`єм | 366 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KG39NAI306 |
| Вага (кг) | 77.6 кг |
| Висота | 203 см |
| Глибина, см | 66 см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 87 л |
| Об'єм холодильної камери | 279 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Керування | електронне |
| Функції / можливості | регульовані ніжки, індикатор закриття дверцят, SuperCool, приховані вертикальні ручки, календар заморожування |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 34 741 ₴





