Намет Totem Summer
Легкий одношаровий намет
Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
Великий вентиляційний клапан
Всі шви проклеєні
Ідеальна для туристичних походів у весняний, літній і осінній час
Кількість місць: 2
Вага намету: 1,91 кг
Розміри: 150 х 210 см
Легкий одношаровий намет
Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
Великий вентиляційний клапан
Всі шви проклеєні
Ідеальна для туристичних походів у весняний, літній і осінній час
Кількість місць: 2
Вага намету: 1,91 кг
Розміри: 150 х 210 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Півсфера |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UTTT-019 |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Висота | 1.2 м |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Зовнішній тент | поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст. |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Місткість | двомісні |
| Наявність тамбура | немає |
| Призначення | універсальні |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Розмір упаковки | 62 x 16 см |
| Розміри зовнішні | 205 x 140 x 120 см |
| Розміри спального місця | 205 x 140 x 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437 ₴










