Рюкзак дитячий Evo-kids Small Dino Black (2418-10 Black Dino)
472 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2418-10 Black Dino
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дитячий Evo-kids — стильний, компактний і зручний аксесуар, розроблений спеціально для активних дітей. Він ідеально поєднує функціональність, комфорт і яскравий дизайн, що привертає увагу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo-kids |
| Висота | 33 см |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2418-10 Black Dino |
| Вага, г | 300 г |
| Вікова група | Від 2 років |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Глибина, см | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Хлопчик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴




