Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1024 Вт*год |
| Інтерфейси | прикурювач, 4 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | EFDELTA3P-EU |
| Вага (кг) | 12.5 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 20 В, 12 В, 5 В, 230 В, 9 В, 28 В |
| Мoдель | DELTA 3 Plus 1800W |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, Підтримка додаткової батареї, Наскрізне |
| Період експлуатації | 4000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 397.6 x 202 x 283.6 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | -20 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 267 ₴










