Рюкзак дитячий Evo-kids Small Tiger Pink (2418-21 Pink Tiger)
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2418-21 Pink Tiger
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дитячий Evo-kids Small — це чудовий вибір для малюків, які цінують комфорт, яскравий дизайн і практичність. Цей аксесуар забезпечить зручність у щоденному використанні та стане стильним доповненням до образу дитини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evo-kids |
| Висота | 24 см |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2418-21 Pink Tiger |
| Вага, г | 500 г |
| Вікова група | Від 2 років |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Глибина, см | 10 см |
| Стать | Дівчинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




