EcoFlow DELTA Pro 3 — це зарядна станція, яка стає ідеальним рішенням для тих, хто цінує надійне енергопостачання в будь-якій ситуації. З потужністю 4000 Вт та ємністю 4096 Вт·год, вона забезпечує безперебійну роботу найпотужніших побутових приладів. Забудьте про перебої з електрикою — ця станція впорається з живленням від кондиціонерів до водяних насосів. Завдяки інноваційній технології X-Stream, DELTA Pro 3 заряджається від 0 до 80% всього за одну годину. Багатозадачність легко досягається завдяки можливості розширення до 12 кВт. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від мережі, система Microinverter і сонячні панелі зроблять ваше життя автономним.
Технологія акумулятора, створена на базі автомобільних LFP осередків, забезпечує довговічність і надійність, захищаючи ваш пристрій від перегріву, води, пилу та пожеж. Станція витримує до 4000 циклів зарядки, що гарантує роботу протягом 11 років. EcoFlow DELTA Pro 3 — це не просто потужність, це безпека з технологією X-Guard, яка забезпечує цілодобовий моніторинг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 4096 Вт*год |
| Інтерфейси | прикурювач, 4 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | EFDELTAPRO3-EU-CBox |
| Вага (кг) | 51.5 кг |
| Вихідна напруга | 18 В, 230 В, 30 В, 100 В, 12.6 В |
| Мoдель | DELTA Pro 3 |
| Особливості | З дисплеєм, З ручкою, З колесами, Швидке заряджання батареї, Wi-Fi, Bluetooth |
| Період експлуатації | 4000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 4000 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 693 х 341 х 410 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.2 г |
- Ціна: 154 140 ₴










