Зарядна станція Energizer 300W, 292Wh (PPS300W2)
9 143 ₴
- Готово до відправки
- Код: PPS300W2
Energizer PPS300W2 - компактна зарядна станція з максимальною потужністю 300Вт та ємністю 293Вт/г.
Має розетку змінного струму потужністю 300 Вт (макс.), 3 виходи USB-A, 2 виходи постійного струму, 1 вихід USB-C і бездротову зарядку, що забезпечує повну сумісність із широким спектром пристроїв.
Дисплей
РК-дисплей показує рівень заряду батареї та стан зарядки, включаючи робочу температуру всередині.
Світлодіодний ліхтарик
Надяскравий світлодіодний ліхтарик, який ідеально підходить для внутрішнього та зовнішнього освітлення, включаючи різні рівні яскравості й аварійний режим SOS.
Технологія MPPT
Технологія MPPT максимізує напругу живлення під час зарядки від постійного струму, що дозволяє сонячній панелі ефективно перезаряджати акумулятор. (Сонячна панель у комплект НЕ ВХОДИТЬ)
Контроль температури
Використовуючи найновішу технологію контролю температури, ця портативна електростанція підтримує найкраще у своєму класі розсіювання тепла.
Технологія PowerSafe
PowerSafe Management гарантує захист від короткого замикання, перевищення струму, перезаряду та розряду вашої електростанції та пристроїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 293.7 Вт*год |
| Інтерфейси | прикурювач, 1 х розетка 220 В, 3 x USB Type A, 1 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм |
| Артикул | PPS300W2 |
| Вага (кг) | 3.55 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 18 В, 20 В, 12 В, 5 В, 230 В, 9 В |
| Особливості | З дисплеєм, З ручкою, З ліхтариком |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Призначення | Для смартфонів |
| Розміри | 250 × 150 × 140 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 5 г |
- Ціна: 9 143 ₴









