


Комп'ютер Dell Optiplex 7020 SFF / i5-14500, 8, 512, WLAN+BT, KM, W11Pro (N010O7020SFFUA_WP)
35 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: N010O7020SFFUA_WP
Інтелектуальні настільні комп'ютери для кожного стилю роботи
Нові настільні комп'ютери OptiPlex з процесорами Intel Core мають одну BIOS для всіх пристроїв «Все-в-одному» і одну BIOS для веж, малих формфакторів і мікроформ-факторів.
Конфігурація OptiPlex яка підходить саме вам
Розроблений для забезпечення гнучких можливостей продуктивності в найкомпактнішому корпусі, OptiPlex Small Form Factor забезпечує чисте робоче місце, водночас бувши високорозширюваним без жодних компромісів у кількості портів.
Високошвидкісна продуктивність
До 128 ГБ пам'яті DDR5 наступного покоління забезпечують більшу багатозадачність і плавніший перехід між додатками.
Підтримка 4 дисплеїв
Інтегрована графіка підтримує до 4 дисплеїв одночасно з роздільною здатністю до 4K.
Дискретна графіка Intel
Насолоджуйтесь плавним переглядом, без переривань оновлення.
Елегантний вигляд, економія простору
Компактний дизайн, досягайте максимальної продуктивності з мінімальним простором.
Покращені теплові характеристики та акустика
Нові теплові опції дозволяють налаштувати систему в тихому режимі.
Зручне підключення
Легко підключайте периферійні пристрої до OptiPlex за допомогою вбудованого порту USB Type-C.
Сучасне управління пристроями
Захистіть кінцеві точки, оптимізуйте стан та продуктивність пристроїв і підвищуйте ефективність роботи.
Єдина стратегія BIOS
OptiPlex спрощує управління великою кількістю пристроїв для IT-адміністраторів. OptiPlex пропонує одну BIOS для пристроїв «Все-в-одному» та одну BIOS для веж, малих формфакторів і мікроформ-факторів.
Довірені пристрої Dell
Зменште атакувальну поверхню свого парку пристроїв з OptiPlex. OptiPlex є частиною найбільш захищеної комерційної сім'ї ПК від Dell, з вбудованими функціями безпеки, які забезпечують захист і дозволяють виявляти загрози для швидкої реакції. OptiPlex довіряють захищеним рішенням для настільних ПК, що включають TPM 2.0, кабельні кришки з можливістю блокування та кріплення, опції розумної аутентифікації та перемикачі вторгнення в корпус (доступні в деяких конфігураціях).
Просування сталого розвитку
Використання екологічних матеріалів допомагає зменшити вплив на довкілля при їх виробництві та утилізації. Настільні комп'ютери OptiPlex виготовлені з до 56,7% переробленого пластику, включаючи пластик із замкнутого циклу, отриманий з ІТ-обладнання, а деякі настільні комп'ютери OptiPlex будуть відправлятися з 50% переробленої сталі, починаючи з березня 2024 року. Вибрані настільні комп'ютери OptiPlex сертифіковані за стандартом ENERGY STAR® 8.0, мають сертифікацію TCO Generation 9 та зареєстровані у реєстрі EPEAT Gold із позначенням Climate+. З позначенням Climate+ ці настільні комп'ютери відповідають найкращим галузевим практикам щодо декарбонізації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 14500 |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані колонки | немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x DisplayPort, 1 х Audio combo port, 4 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 3 x USB 3.2 G |
| К-ть потоків | 20 потоків |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Мoдель | Optiplex 7020 SFF / i5-14500, 8, 512, WLAN+BT, KM, |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 770 |
| Мікрофон | немає |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ MB |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Потужність блока живлення | 180 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1700 |
| Тактова частота | 4400 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Класичні |
| Частота процесора | 1.9 |
- Ціна: 35 555 ₴




