Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1152 Вт*рік |
| Інтерфейси | 2 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C |
| Артикул | 23990 |
| Вага (кг) | 15.5 кг |
| Мoдель | CHARGER i1000, 1000W |
| Особливості | З дисплеєм, чиста синусоїда |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 34 х 28.5 х 21.5 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 960 ₴









