Стильний сімейний комп'ютер
Моноблок Lenovo IdeaCentre 24IRH9 оснащений усім необхідним, щоб створити простір для сімейного відпочинку та перевірки стану робочих справ. Багатозадачність забезпечують продуктивні компоненти, яскравий дисплей демонструє чітку картинку, а вишуканий дизайн IdeaCentre 24IRH9 пасуватиме до будь-якого інтер'єру.
Менше рамок
Біля яскравого IPS-екрана діагоналлю 23.8 дюйма зручно збиратися на перегляд фільмів і телешоу всією родиною. Насолоджуйся чітким і контрастним зображенням з роздільною здатністю Full HD на дисплеї Lenovo IdeaCentre 24IRH9 з майже непомітними бічними сторонами рамки.
Підключити все необхідне
USB-порти, роз'єми RJ-45 і HDMI розташовані на задній панелі Lenovo IdeaCentre. Кабельний колектор, вбудований у підставку, дасть змогу акуратно зібрати шнури від клавіатури та миші, що входять до комплекту, і від інших пристроїв.
Підключити моноблок до інтернету легко бездротовим способом - ПК оснащений модулем Wi-Fi стандарту 802.11ax. 5.0MP-камера дозволить використовувати додаток для відеодзвінків.
Насолоджуйся кінофільмами, спілкуйся у відеочатах і контролюй робочі завдання з продуктивним моноблоком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 13620H |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F0HN008VUO |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port, 1 x HDMI in, 1 x HDMI out, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 G |
| К-ть потоків | 16 потоків |
| Колір | Темно-сірий |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | IdeaCentre AiO 24IRH9 / i7-13620H, 16, 512 |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мікрофон | є |
| ОС | Без ОС |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 135 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1744 |
| Тактова частота | 5200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Тип процесора | Intel Core i7 |
| Частота процесора | 1.8 |
- Ціна: 28 410 ₴










