Комп'ютер Lenovo ThinkCentre AiO neo 50a 27 Gen 5 / i5-13420H, 16, 512, WF, KM, W11P (12SB0017UI)
45 422 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12SB0017UI
Високий рівень продуктивності
ThinkCentre Neo 50a просто вражає своєю продуктивністю. Завдяки сучасним процесорам, цей надзвичайно універсальний моноблок ідеально підходить для кожного: від офіс-менеджерів до бізнес-аналітиків і творців контенту. Він з легкістю впорається з будь-якими складними завданнями.
Розумні технології для твоїх потреб
З камерою 5 Мп ти отримуєш більш ніж приголомшливу якість зображення. Технологія виявлення присутності людини та режим сну, який активується, коли ти відходиш, підвищують енергоефективність та забезпечують конфіденційність. Цей моноблок також має датчик зовнішнього освітлення, який автоматично регулює яскравість екрана відповідно до навколишнього середовища.
Чудове зображення та аудіо високої якості
Яскравий FHD-дисплей має вражаюче співвідношення сторін 16:9 і широкі кути огляду. Велике співвідношення площі екрана до корпусу у 88.6% і майже безрамкові панелі створюють елегантне, але професійне враження, завдяки чому ThinkCentre Neo 50a виділятиметься в будь-якому офісі. А завдяки динамікам Harman він також відтворює чудовий звук.
Новий підхід до командної роботи
Оскільки гібридна робота стала новою нормою, тісна співпраця є дуже важливою. І ThinkCentre Neo 50a має все необхідне для цього. Крім інтелектуальної технології шумозаглушення, він має технологію Lenovo Smart Appearance для розмиття фону та додавання інших ефектів під час конференц-зв’язку. А за допомогою AI Meeting Manager ти зможеш оцінити переклад у режимі реального часу, редактор нотаток до зустрічі, голосову взаємодію з Alexa тощо.
Захист від хакерів
ThinkCentre Neo 50a має вбудоване програмне забезпечення Trusted Platform Module (fTPM), а також захист на рівні BIOS і USB-портів. Доступні також функції відновлення після хакерської атаки.
Ергономічний дизайн
Завдяки інтелектуальній системі охолодження Intelligent Cooling Engine (ICE 5.0) теплову потужність можна оптимізувати для підвищення продуктивності та балансування енергоспоживання. Модуль WiFi забезпечує безперебійне підключення навіть у завантажених мережах. Є також зручний тримач для телефону, а опційна підставка дозволяє опускати або піднімати дисплей із можливістю нахилу.
Виготовлений з турботою про природу
Сертифікати Energy Star 8.0 і EPEAT Silver підтверджують, що цей універсальний пристрій забезпечує виняткову продуктивність, має низьке енергоспоживання та відповідає високим екологічним стандартам протягом усього терміну служби. Даний ПК не містить лакофарбових матеріалів і летких органічних сполук, містить перероблені матеріали і поставляється в упаковці з океанічного пластику. Усе розроблено для мінімізації викидів вуглекислого газу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 13420H |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12SB0017UI |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 2 х HDMI, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type А, 1 x R |
| К-ть потоків | 12 потоків |
| Колір | чорний, темно-сірий |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мікрофон | є |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1744 |
| Тактова частота | 5200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Частота процесора | 1.5 |
- Ціна: 45 422 ₴










