Зарядна станція з чистою синусоїдою Marsriva MP6S призначена для безпечного та безперебійного живлення електрообладнання поза електромережею.
Користуйтесь станцією вдома – вона сумісна з більшістю електроприладів та є надійним резервним джерелом енергії. Беріть її з собою на природу або у кемпінг та насолоджуйтесь приємним відпочинком з друзями – організовуйте освітлення, користуйтесь автомобільним холодильником, заряджайте мобільні пристрої.
Станція оснащена двома роз’ємами змінного струму з чистою синусоїдою та максимальною потужністю до 600 Вт, роз’ємом постійного струму DC5521 з потужністю до 65 Вт, двома портами USB-A потужністю до 18 Вт і 15 Вт та двома портами USB-C з максимальною потужністю 15 Вт та 30 Вт.
Залізо-фосфатно-літієва батарея LiFePO4 ємністю 268.8 Вт/г працює в широкому температурному діапазоні та витримує понад 6000 зарядних циклів. Система захисту акумулятора BMS забезпечує його чудову продуктивність і довговічність.
Поповнити заряд електростанції Marsriva MP6S можна через роз’єм DC 5521in з максимальною потужністю до 100 Вт. LED-дисплей, розташований на передній панелі корпусу, сповіщатиме про поточний робочий стан станції.
Ліхтарик на задній панелі станції допоможе швидко зорієнтуватись при перебоях з електропостачанням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 268 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | MP6S_MARSRIVA |
| Вага (кг) | 5.6 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 220 В, 12 В, 5 В, 9 В |
| Мoдель | MP6S 600W |
| Особливості | З ручкою, З ліхтариком, Швидке заряджання батареї |
| Період експлуатації | 6000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 308 x 185 x 212 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Температурний режим роботи | -10°C - +45°C |
- Ціна: 6 088 ₴








