Завдяки великій ємності 960 Вт⋅год P1201E завжди забезпечить електроенергією ваш будинок, кемпінг або автофургон. Вихідна потужність змінного струму 1200 Вт (пікова 2400 Вт) може живити більшу частину вашої побутової техніки, а також такі потужні інструменти, як холодильник, кавоварка, електрична ковдра і т.д.
Портативна електростанція надшвидкого заряджанняOUKITEL підтримує надшвидку зарядку. P1201E заряджається від 0 до 100% за 1.5 години через домашню розетку.
Ультра-безпека та довговічністьP1201E є надбезпечною у використанні з BMS, а батареї LiFePO4 є найбільш довговічними, оскільки можуть досягати 3500 циклів роботи (80% від вихідної ємності).
Перемикання живлення ДБЖМенш ніж за 10 мс при перемиканні з мережевої розетки джерело безперебійного живлення (ДБЖ) P1201E забезпечить живленням усе необхідне в будь-який час (комп'ютер, холодильник, газовий котел тощо).
Сонячна енергіяПортативна зарядна станція P1201E підтримує максимальну споживану потужність 500 Вт за допомогою сонячної зарядки з ефективністю 99% відстеження максимальної потужності сонячного заряджання (MPPT).
Легко носити із собоюПодвійні складні ручки забезпечують надпортативність та комфорт при транспортуванні.
Легка зарядка через різні портиЗаряджайте станцію через різні порти: сонячна батарея, автомобільна зарядка та мережева зарядка. Не потрібно турбуватися про нестачу електроенергії: ви зможете заряджати свої пристрої у будь-який час та в будь-якому місці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 960 Вт·год |
| Інтерфейси | DC5521, прикурювач, 2 х розетка 220 В, 2 x USB Type A, 3 x USB Type C |
| Артикул | P1201E |
| Вага (кг) | 15.5 кг |
| Вихідна напруга | 19 В, 220 В, 5 В, 9 В |
| Мoдель | P1201E 1200W |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, З ручкою, З індикатором рівня заряду, З ліхтариком, чиста синусоїда, фун |
| Період експлуатації | 3500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 48.2 х 31.8 х 41.1 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | -10°C - +40°C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.8 г |
- Ціна: 26 226 ₴










