Ідеально впишеться навіть у найменший офіс
Будь-яка компанія може мати проблему дефіциту офісного простору. На щастя, ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny досить міцний і мініатюрний, щоб його можна було розмістити практично скрізь, навіть у найменшому приміщенні. Крім того, завдяки компактному корпусу пристрій ідеально підходить для використання у рамках гібридної моделі. Цей енергоефективний ПК оснащений продуктивним мобільним процесором Intel Core 12-го покоління.
Надійна та швидкісна система зберігання даних
У будь-якому бізнесі швидкість та гнучкість сприяють успіху. ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny укомплектований швидкісним твердотільним накопичувачем. Крім того, завдяки великому об'єму оперативної пам'яті цей ультракомпактний настільний ПК завантажується швидко і стабільно, а програми запускаються за лічені секунди, щоб ти не витрачав дорогоцінний час на очікування.
Однією турботою менше
Якщо дані, що зберігаються на ПК, потраплять у чужі руки, це може завдати непоправної шкоди бізнесу. На щастя, ПК ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny оснащений ThinkShield – комплексною системою забезпечення безпеки на всіх рівнях, від чіпсету та BIOS, та захищений від крадіжки. А щоб не втратити важливі дані, передбачені технології резервного копіювання та відновлення, віддаленого керування пристроєм та інші корисні функції.
Екологічна конструкція
ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny спроєктований та виготовлений з урахуванням принципів екологічності. Він випускається на заводі, де зведено мінімум використання галогенних ламп. Корпус пристрою виготовляється з перероблених матеріалів, тому він залишає дуже маленький вуглецевий слід. Це підтверджено численними сертифікатами щодо екологічної безпеки у сфері енергоефективності, зниження рівня шуму та зменшення впливу на довкілля.
Економія простору та витрат
Доступний за ціною ПК ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny можна розмістити в обмеженому просторі — корпус об'ємом 1 л займає менше місця на робочому столі, ніж пара записників або журналів.
Широкі можливості для продуктивної роботи
ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny ефективно справляється з будь-якими навантаженнями, від виконання повсякденних завдань та обробки величезних масивів даних до запуску кількох програм одночасно з виведенням результатів на три монітори 4K. Цей продуктивний пристрій бізнес-класу підтримує стандарт зв'язку WiFi 6, дозволяючи віддаленим співробітникам та клієнтам спілкуватися один з одним так, ніби вони знаходяться в одній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1215U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12LN0046UI |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x DisplayPort, 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 3 x USB 3.2 G |
| К-ть потоків | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Neo 50q Gen 4 / i3-1215U, 8, 256, KM, W11P |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мікрофон | немає |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ MB |
| Охолодження | активне охолодження |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1744 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Неттопи |
| Тип процесора | Intel Core i3 |
| Частота процесора | 1.2 |
- Ціна: 26 286 ₴










