Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 148 Вт·год |
| Інтерфейси | 1 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | PB931415 |
| Вага (кг) | 1.58 кг |
| Вихідна напруга | 18 В, 30 В, 150 В |
| Мoдель | PP-425 40000mAh, PD 30W, AC 200W |
| Особливості | Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, З індикатором рівня заряду, З ліхтариком |
| Період експлуатації | від 500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 200 Вт |
| Призначення | для смартфонів |
| Розміри | 111 x 88 x 231.9 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 4.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 284 ₴










