Зарядна станція ColorWay 3000Вт/3200Вт·год є передовим рішенням, що поєднує в одному пристрої акумулятор, сонячний контролер заряду MPPT, високочастотний інвертор чистої синусоїдальної та модуль безперебійного живлення (UPS). Станція ідеально підходить для резервного електропостачання в будь-яких умовах, а також для автономного енергозабезпечення.
Високочастотний інвертор із чистою синусоїдальною хвилею має високоякісну конструкцію, що забезпечує стабільну потужність, компактні розміри та простоту експлуатації. Висока ефективність роботи та мінімальні втрати в режимі холостого ходу дозволяють використовувати акумулятори великої ємності та компоненти з високою щільністю, що покращує портативність системи.
Сонячний контролер заряду MPPT використовує передову технологію відстеження точки максимальної потужності (MPPT) та інтелектуальне керування акумулятором, що забезпечує максимальну ефективність накопичення енергії.
Станція розроблена для офісного та домашнього використання і є надійним та ефективним джерелом живлення. Її універсальність дозволяє живити різні побутові пристрої, такі як холодильники, бойлери, котли, обігрівачі, ноутбуки, стереосистеми та настільні комп'ютери.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 3200 Вт*год |
| Інтерфейси | 3 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 1 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм |
| Артикул | CW-PR-3K3W-01 |
| Вага (кг) | 33 кг |
| Мoдель | 3000W, 3200Wh |
| Особливості | З дисплеєм, З ручкою, З колесами |
| Період експлуатації | 6000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 3000 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 363 x 225 x 295 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.4 г |
- Ціна: 41 806 ₴










