Відкрийте для себе моноблочний ПК Aspire C24-1800. Оснащений новітніми процесорами Intel Core і графічною картою Intel, він забезпечує безперебійну роботу вдома або в офісі.
Забезпечення всіх з’єднань
Насолоджуйтеся надшвидким і стабільним з'єднанням завдяки Wi-Fi 6. Моноблочний комп'ютер Aspire C24-1800 також оснащений Bluetooth 5, USB 3.2 Gen 2 Type-C і портом HDMI та підтримує широкий спектр варіантів підключення для всіх ваших периферійних пристроїв.
Оптична чіткість
Моноблок Aspire C24-1800 постачається з 23,8 дюймовим дисплеєм з вузькими рамками та неймовірним співвідношенням екрана до корпусу, оснащеними технологією Acer BlueLightShield для комфортного перегляду.
Створений для універсальності
Тонкий, ергономічний і мінімалістичний моноблок Aspire C24-1800 забезпечує виняткову гнучкість і багатофункціональність завдяки екрану з можливістю нахилу (від -5 до 25°).
Максимальна швидкість
Твердотільні накопичувачі NVMe з інтерфейсом PCIe Gen4 забезпечують швидкість читання та запису до 7 ГБ/с, що в 5 разів швидше, ніж твердотільні накопичувачі SATA. Ідеально підходить для ігор і вимогливих завдань.
Продуктивна робота, де б ви не були
Виконуйте повсякденну роботу ефективніше за допомогою Aspire C24-1800 для мобільної роботи. Це рішення ідеально підходить для ігор, створення контенту та проведення трансляцій — отримуйте доступ до необхідних можливостей, де б ви не були.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space - ваш центр інтелектуальних функцій пристрою, який ідентифікує апаратне забезпечення системи та рекомендує сумісні програми з підтримкою штучного інтелекту, допомагаючи вам без зайвих зусиль оптимізувати продуктивність, покращити ігровий досвід та відкрити для себе нові інструменти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1334U |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DQ.BN5ME.004 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio, 1 х Audio combo port, 1 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Ty |
| К-ть потоків | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Aspire C24-1800 AiO / i5-1334U, 16, 512, WiFi, кл+ |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мікрофон | є |
| ОС | Без ОС |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1744 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Тип процесора | Intel Core i3 |
| Частота процесора | 0.9 |
- Ціна: 30 172 ₴










