Стильний, багатофункціональний і простий в розгортанні моноблок HP ProOne 245 G10 (936K4EA) відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Встановлена операційна система Windows 11 Pro забезпечує високу продуктивність системи та захист даних.
Надійний процесор AMD Ryzen 5 та швидка оперативна пам’ять LPDDR5 дозволяють ефективно працювати в багатозадачному режимі. З твердотільним накопичувачем об’ємом 512 ГБ моноблок завантажується в лічені секунди.
Великий FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям відтворює високоякісне насичене зображення під широким кутом огляду.
Висувна 5-ти Mp веб-камера з можливістю нахилу, потужний вбудований динамік та всенаправлені мікрофони значно спрощують дистанційну співпрацю з колегами та роблять моноблок HP ProOne 245 G10 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів.
Продумане розташування роз’ємів дозволить під’єднати усе необхідне обладнання та організувати кабелі, уникаючи безладу на робочому столі.
Здійснюйте швидкий обмін даними з використанням технології Bluetooth. Підключення до мережі здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або Wi-Fi 6.
Моноблок HP ProOne 245 G10 укомплектовано дротовими клавіатурою і мишею HP 125.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 7520U |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 936K4EA |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | AMD |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1, 1 х HDMI, 1 x RJ45 |
| К-ть потоків | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | ProOne 245 G10 AiO / Ryzen5 7520U, 16, 512, Cam, W |
| Модель відеокарти | Radeon 610M |
| Мікрофон | є |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Потужність блока живлення | 90 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | FP6 |
| Тактова частота | 6400 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 2.8 |
- Ціна: 34 625 ₴








