Стильний та простий в розгортанні моноблок HP 27-cr0030ua відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям забезпечує відтворення високоякісного насиченого зображення.
Потужний процесор AMD Ryzen 7 з високопродуктивною графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проекти різних рівнів складності.
Моноблок HP 27-cr0030ua стане вашим незмінним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений висувною камерою HP True Vision 720p HD з вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами.
HDMI вихід, чотири USB Type-A порти та один USB Type-C дозволяють підключити усе необхідне обладнання. Бездротові технологій Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.3 забезпечують швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями. Моноблок також оснащений портом RJ-45.
Моноблок HP 27-cr0030ua постачається з дротовим комплектом клавіатури й миші HP 125.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 7730U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A1QY0EA |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | HD 720p |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | AMD |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 1 x USB Type-C, 1 х HDMI, 2 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45 |
| К-ть потоків | 16 потоків |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | 27-cr0030ua AiO / Ryzen7 7730U, 16, 512, WiFi, Cam |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Мікрофон | є |
| ОС | DOS |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Потужність блока живлення | 90 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | FP6 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Частота процесора | 2.0 |
- Ціна: 35 490 ₴







