Acer APS311 — зарядна станція потужністю 600 Вт, має дев’ять виходів змінного та постійного струму і систему автоматичного резервування, що спрацьовує протягом 14 мс. Завдяки легкості та компактності пристрій стане ідеальним супутником для шанувальників туристичних походів, масових заходів просто неба і різних видів відпочинку на природі, які передбачають використання зарядного обладнання.
Особливості:
- місткий літій-залізо-фосфатний акумулятор (LiFePO4);
- дев’ять виходів змінного та постійного струму для одночасного заряджання пристроїв;
- режим швидкого заряджання, що забезпечує достатній запас енергії для мандрів і розваг;
- сумісність із сонячною батареєю, що дає змогу повністю зарядити пристрій за 4–6 годин.
Завдяки наявності режиму швидкого заряджання цю станцію можна повністю зарядити менш ніж за 2 години. Вона має дев’ять виходів змінного та постійного струму для одночасного заряджання кількох пристроїв і може заряджати автомобільні акумулятори.
У разі несподіваного відключення енергії станція майже миттєво переходить у режим живлення від батареї. Місткий літій-залізо-фосфатний акумулятор (LiFePO4) разом із комплексним набором захисних функцій за потреби забезпечує надійне резервне живлення.
Зарядна станція чудово підійде шанувальникам туристичних походів, відпочинку та розваг на природі, а також клієнтам, які бажають про всяк випадок забезпечити житло резервним джерелом живлення. Ресурс акумулятора сягає 3000 циклів заряджання, тому станція стане надійним супутником для користувачів, де б ті не перебували.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 512 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | APS311 |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 20 В, 12 В, 5 В, 230 В, 9 В |
| Особливості | З дисплеєм, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, Наскрізне заряджання, З ліхтариком, Швидке заряджання батареї, функція ДБЖ |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 301 х 227 х 193 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 20 °C до +45 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 г |
- Ціна: 25 064 ₴










