Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1484 Вт*год |
| Інтерфейси | прикурювач, 4 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 1 x XT60 |
| Артикул | PB930852 |
| Вага (кг) | 16 кг |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В, 13.6 В, 12-30 В |
| Мoдель | 1800W, 1484.8Wh |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, чиста синусоїда |
| Період експлуатації | 2000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Призначення | для будинку |
| Розміри | 34 х 36 х 22 см |
| Спосіб заряджання станції | сонячна панель |
| Температурний режим роботи | - 20 °C до +45 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴








