Особливості:
- Велика ємність 932.4 Вт*год / 252000 мА*год
- Чиста синусоїда змінного струму на виході
- Вихідна потужність змінного струму до 1000 Вт, пікова потужність 2000 Вт
- USB порт швидкого наснаження QC3.0, порт Type-C
- Інтелектуальна система BMS, багаторівневий захист.
- Мінівентилятори, вбудовані з двох боків, швидко розсіюють тепло.
- З бездротовим зарядним пристроєм 15 Вт
Характеристики:
- Вхід постійного струму: 12–26 В/8 А, 150 Вт (макс.)
- Вхід PV: 18-23 В/10 А, 150 Вт (макс.)
- USB порт: 2 x QC 3.0 18 Вт
- Порт Type-C: 2 x PD 60 Вт
- Порт DC5525: 4 x 14 В/8 А (макс.)
- Автомобільний порт: 1 х 14 В/8 А (макс.)
- Бездротовий наснажувальний пристрій: 15 Вт
- 3 + 3 режими світлодіодного підсвічування
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Flashfish |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 932 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 4 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | J1000Plus |
| Вага (кг) | 8.7 кг |
| Вихідна напруга | 14.8 В, 15 В, 16.8 В, 16 В, 17 В, 18 В, 19 В, 20 В, 24 В, 26 В, 22.5 В, 12 В, 14.5 В |
| Мoдель | J1000Plus, 1000W |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, Qi бездротова зарядка, З ліхтариком |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 34.5 x 22.7 x 20.3 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | 0 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 7 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 598 ₴








