Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2048 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 4 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 1 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм |
| Артикул | AC200MAX |
| Вага (кг) | 28.1 кг |
| Вихідна напруга | 12 В, 5 В, 230 В |
| Мoдель | 2200W AC200MAX Solar |
| Особливості | З дисплеєм, QC швидка зарядка 3.0, Qi бездротова зарядка, Швидке заряджання батареї |
| Період експлуатації | 3500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 420 x 280 x 386.5 |
| Температурний режим роботи | - 20 °C до +45 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 798 ₴










