Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2621 Вт*год |
| Інтерфейси | прикурювач, 4 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C |
| Артикул | MP24 |
| Вага (кг) | 26.5 кг |
| Вихідна напруга | 18 В, 20 В, 220 В, 12 В, 9 В, 28 В, 40 В, 140 В, 65 В, 108 В |
| Мoдель | MP24 2400W, 2621Wh |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, З ліхтариком, чиста синусоїда, Bluetoot |
| Період експлуатації | 6000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 50.1 x 37.8 x 25.5 см |
| Спосіб заряджання станції | сонячна панель |
| Температурний режим роботи | -10°C - +45°C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 143 ₴










