Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Litheli |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1069 Вт·год |
| Інтерфейси | 4 х розетка 220 В, 4 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | U20EH17-0U200 |
| Вага (кг) | 14 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 20 В, 220 В, 12 В, 5 В, 9 В, 12.6 В |
| Мoдель | 1800W 1069Wh |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, З ручкою, З індикатором рівня заряду, Наскрізне заряджання, Швидке заряд |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 45.22 х 22.28 х 27.93 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | -10°C - +45°C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 55 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 499 ₴








