Bluetti EP500 оснащена новаторським LiFePO4-акумулятором на 5100 Вт·год та інвертором змінного струму на 2000 Вт з чистою синусоїдою. Ця найкраща у своєму класі станція живлення забезпечить Вас енергією для повноцінної вечірки, цілого дня роботи інструментів, під час тривалого сімейного походу або день-два живитиме будинок або квартиру в разі несподіваного припинення електропостачання.
Безпечна, розумна, готова удосконалюватисяУдосконалена система управління батареєю і сучасний хімічний склад акумулятора (LiFePO4) роблять EP500 неймовірно безпечним і довговічним. У станцію живлення вбудована система управління з 2-ядерним процесором та можливостю підключення до мережі. Це дає змогу керувати приладом за допомогою застосунку та оновлювати ПЗ. Станція здатна вдосконалюватися практично без меж.
Джерело безперебійного живленняEP500 може стати джерелом безперебійного живлення для всього будинку або офісу. Може допомогти в разі короткочасного відключення електрики або стрибка напруги. Це дасть змогу не тільки зберегти активні проєкти на комп'ютерах, а й продовжувати роботу ще довго, не виключаючи побутових електроприладів. Вам раніше доводилося турбуватися через відключення електрики? Більше не турбуйтеся про це з Bluetti EP500.
Переваги технології LiFePO4Літій-залізо-фосфатні батареї є більш екологічними у виробництві, але вони також становлять набагато менший ризик для довкілля впродовж усього терміну служби, якщо порівняти з іншими літієвими батареями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5100 Вт*год |
| Інтерфейси | прикурювач, 3 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм |
| Артикул | EP500 |
| Вага (кг) | 76 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 220 В, 12 В, 100 В |
| Мoдель | EP500 2000W |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З колесами, чиста синусоїда |
| Період експлуатації | 3500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 50 × 30 × 76 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Температурний режим роботи | 0 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 8 г |
- Ціна: 96 312 ₴










