Легше, швидше і більше свободи
Bluetti AC2P - це виключно легке та просте у використанні енергетичне сховище. З ємністю 230 Вт/год і вихідною потужністю 300 Вт воно здатне задовольнити більшість потреб в енергії для основних пристроїв. Зарядка до 80% ємності займає всього 45 хвилин, що робить його ідеальним супутником для активного відпочинку на природі, аварійної допомоги, подорожей автомобілем будинок на колесах та багатьох інших ситуацій.
Дуже швидка зарядка, великий крок вперед
Заряджання до 80% ємності займає всього 45 хвилин при використанні зарядки від мережі змінного струму, що означає, що AC2P готовий до відправлення в дорогу до моменту вашої упаковки. Також його можна заряджати за допомогою сонячних панелей протягом всього 1.5 години, забезпечуючи безліч доступної енергії протягом усього шляху.
Гнучкість заряджання
Ефективно заряджайте його на ваш розсуд - через розетку змінного струму, сонячні панелі, генератор або навіть зарядний пристрій для автомобіля, коли ви перебуваєте за кермом, не турбуючись про те, що батарея розрядиться, коли ви далеко від мережі.
Надійна енергія, завжди під рукою
Створений для щоденного використання протягом 10 років, AC2P використовує батарею LiFePO₄, щоб забезпечити оптимальну безпеку та більш тривалий термін служби. З інтелектуальною системою керування батареєю (BMS) можете бути впевнені, що вона зможе захистити цей енергетичний "звір" від потенційних ризиків.
Безтурботне перенесення однією рукою
AC2P має ультралегку вагу всього 3.6 кг / 7.9 фунтів, забезпечуючи неперевершену рухливість у вашій подорожі. Він також має ергономічний дизайн зі зручною ручкою для перенесення та покращеним інтелектуальним РК-екраном, роблячи його більш доступним до використання у будь-якому місці, куди б ви не вирушили.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 230 Вт·год |
| Інтерфейси | 1 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | AC2P |
| Вага (кг) | 3.6 кг |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Мoдель | AC2P 300W |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, Підтримка додаткової батареї, Наскрізне заряджання, Швидке заряджання ба |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Призначення | для будинку, для смартфонів |
| Розміри | 250 х 157 х 175 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | 0 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2 г |
- Ціна: 7 594 ₴










