Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AF451EU |
| Вага (кг) | 8.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.5 х 32.5 х 27 см |
| Дисплей | Є |
| Діапазон температур | 40-240 °С |
| Керування | сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Об'єм резервуара, л | 9.5 л |
| Особливості | випікання, розморожування / розігрів, сушка, автовимкнення у разі відкривання кришки, регулювання швидкості обертання вентилятора, регулювання температури, автоматичне вимкнення, автоприготування |
| Потужність, Вт | 2470 Вт |
| Тип нагрівального елемента | електричний тен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 740 ₴










