Morakniv Hook Knife - традиційний шведський ніж-ложкоріз, призначений для формування увігнутих поверхонь, а також вирізання заглиблень в ложках, чашках, тарілках та інших виробах з дерева. Напівкруглий клинок виконаний з високоякісної ламінованої сталі, має три заточені межі. Рукоятка виготовлена з довговічної берези.
УВАГА! Для уникнення появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Тим не менш, поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком чи гарантійним випадком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13444 |
| Вага, г | 62 г |
| Тип ножа | ложкоріз |
| Довжина: | 164 мм |
| Довжина клинка | 55 мм |
| Довжина рукояті | 109 мм |
| Колір | Дерево |
| Конструкція Дубль | з фіксованим клинком |
| Марка сталі / Матеріал клинка | вуглецева |
| Матеріал рукояті | дерево |
| Мoдель | Woodcarving 164 Left |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 56-58 HRC |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801 ₴







