З сучасним чайником SOGO KET-SS-7750 ви зможете насолоджуватися гарячими напоями правильної температури, що ідеально адаптована до смаку. Модель отримала вбудований цифровий дисплей, де зручно відображається температура води. Крім того, чайник відрізняється зручним керуванням, наприклад, щоб закип'ятити воду, достатньо здійснити легке натискання на кнопку "100 °". Модель містить у собі 1,7 літра води, чого цілком достатньо для приготування до 7 чашок улюбленого напою. При цьому автоматична кришка дозволить легко не тільки наповнити чайник, але і очистити його. Неможливо обійти стороною фільтр, який запобігає утворенню накипу, що позитивно впливає на смак чаю та кави. Розробники обладнали SOGO KET-SS-7750 функцією підтримки температури, яка подбає, щоб вода зберігала ідеальну температуру, що дозволить випити улюблений напій у будь-який час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOGO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Внутрішній |
| Вага (кг) | 1.34 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 21 х 18.6 см |
| Колір | Чорний |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | підтримка температури, індикація температури, дисплей, світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Терморегулятор | 90°C, 100°C, 60°C, 40°C |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |
- Ціна: 3 325 ₴







