

Спальний мішок Naturehike надлегкий Summer LW180 NH21MSD09 лівий (15°C) p-p XL коричневий (692759577
1 742 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6927595777985-L
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спальний мішок для туризму та активного відпочинку. Це легкий літній спальник, який забезпечить вам комфорт під час перебування на свіжому повітрі. Зручний спальник досить компактно складається, і не займе багато місця у складеному вигляді.
Гігієнічний, водостійкий, добре пропускає повітря. Габарити спального мішка достатні для того, щоб у ньому можна було без проблем розміститися, та змінювати положення під час сну за власним бажанням. Спальний мішок можна з'єднувати з одинарного спального мішка в подвійний, що легко і зручно, і забезпечує більше вільного місця.
Застібка-блискавка має двосторонні повзунки, які дають можливість легко відкривати та закривати всередині та зовні виріб.
- Температура для комфортного відпочинку всередині спальника: 15 градусів тепла за Цельсієм.
- Гранична температура для перебування всередині спального мішка – 3 градуси нижче нуля за Цельсієм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 205 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6927595777985-L |
| Вага (кг) | 760 г |
| Тип | ковдра |
| Внутрішній матеріал | нейлон 380t 20d |
| Вікова група | дорослих |
| Додатково | водостійкий |
| Зовнішній матеріал | епонжу 240 т |
| Наповнювач | штучна бавовна 80 г/кв.м |
| Розміри | 205 х 80 см |
| Сезонність | Лето |
| Температура комфорту, °C | +15 °C |
| Ширина | 85 см (в ногах — 80.7 см) |
| Щільність утеплювача | 80 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 742 ₴




