Витяжка кухонна Faber INKA LUX EVO X A52
15 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: INKA LUX EVO X A52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повновбудована витяжка, відведення/рециркуляція повітря, макс. продуктивність 1250 м3/год, електронне керування, 4 швидкості, LED освітлення, алюмінієвий фільтр, ширина 52 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INKA LUX EVO X A52 |
| Вага (кг) | 8.5 кг |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | електронне |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність м3/рік | 1250 м3/рік |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴




