Elica LIXA BL/A/60 — сучасна похила витяжка з пристінним типом монтажу. Високопродуктивний пристрій, за одну годину може видалити 900 куб.м забрудненого повітря, позбавивши кухню гару, кіптяви, пари, продуктів згоряння й неприємних запахів, які з'являються в процесі приготування їжі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LIXABL/A/60 |
| Вага (кг) | 11 кг |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 дБ |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, скло |
| Мoдель | LIXA BL/A/60 |
| Потужність м3/рік | 900 м3/рік |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип витяжки | похила |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴







