Похила витяжка GRUNHELM GVN 325 BK встановлюється біля стіни та служить для відведення повітря з приміщення. Управління просте та зрозуміле, за допомогою кнопок. Фільтрування відбувається через алюмінієву пластину. Яскраве підсвічування складається із двох ламп 8 Вт. Виробляє витяжка 650 м³/год при потужності двигуна 67 Вт. Три швидкості допоможуть впоратися із різною фільтрацією. Мінімальний рівень шуму 65 дБ дозволить не звертати особливої уваги на її роботу.
Особливості:
- Похилий тип
- Монтаж біля стіни
- Кнопкове керування
- Алюмінієвий жировий фільтр
- LED підсвічування 2х8 Вт
- Три швидкості роботи
- Повітропровід діаметром 15 см
- Виробляється у Туреччині
- Гарантія 2 роки
- Чорного кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GVN 325 BK |
| Вага (кг) | 8.23 кг |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | кнопкове |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Потужність м3/рік | 650 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип витяжки | похила |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴






