Проекційний екран ELECTRIC100H Elite Screens
15 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: ELECTRIC100H
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екран проекційний моторизированый ELIT SCREENS ELECTRIC100H - це стаціонарний тип екрану, основна особливість якого - здатність згортатися і розгортатися автоматично, за допомогою вбудованого електродвигуна, натисненням однієї кнопки на дистанційному або настінному пульті.
Зручність в експлуатації надає система управління - натисненням кнопки, екран можна зупиняти на будь-якій необхідній висоті, підібравши потрібний розмір. Екран може бути легко змонтований на стіну або стелю за допомогою універсальних кріплень.
Моторизовані екрани ELIT SCREENS відрізняються системою натягнення проекційної поверхні, що створює абсолютно плоску поверхню екрану і, отже, абсолютно рівне проектоване зображення. Надійність, довговічність і простота в експлуатації роблять його найбільш ефективним для найрізноманітніших глядацьких аудиторій.
Модель ELIT SCREENS ELECTRIC100H з однаковим успіхом підходить як для домашніх кінотеатрів, так і для учбових аудиторій і конференц-залів.
Зручність в експлуатації надає система управління - натисненням кнопки, екран можна зупиняти на будь-якій необхідній висоті, підібравши потрібний розмір. Екран може бути легко змонтований на стіну або стелю за допомогою універсальних кріплень.
Моторизовані екрани ELIT SCREENS відрізняються системою натягнення проекційної поверхні, що створює абсолютно плоску поверхню екрану і, отже, абсолютно рівне проектоване зображення. Надійність, довговічність і простота в експлуатації роблять його найбільш ефективним для найрізноманітніших глядацьких аудиторій.
Модель ELIT SCREENS ELECTRIC100H з однаковим успіхом підходить як для домашніх кінотеатрів, так і для учбових аудиторій і конференц-залів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Screens |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ELECTRIC100H |
| Висота | 123 см |
| Діагональ екрану | 100" дюйм |
| Колір полотна | MaxWhite 1.1 Gain Matte |
| Кут огляду | 160° |
| Тип | настінні, моторизовані |
| Тип монтажа | настінно-стельовий |
| Формат зображення | 16:9 |
| Ширина | 218 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 349 ₴




