Проекційний екран Acer E100-W01MW (MC.JBG11.009) - це моторизований проекційний екран, який завдяки зручному електроприводу, можна згортати і розгортати по мірі необхідності.
Ця модель екрану має традиційний зовнішній вигляд. Установка виглядає сучасно і прогресивно. Оформлення пристрій буде відмінно гармоніювати з інтер'єром вашого офісу або квартири. Особливості: співвідношення сторін кадру: 16:10; область відображення: 215 x 130 см; діагональ: 100 "; матеріал / колір екрану: матовий / білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MC.JBG11.009 |
| Висота | 130 см |
| Діагональ екрану | 100" дюйм |
| Колір полотна | Matte White |
| Матеріал | Matte White |
| Тип | настінні, моторизовані, стельові |
| Тип монтажа | настінно-стельовий |
| Формат зображення | 16:10 |
| Ширина | 215 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 106 ₴





