Масляний радіатор Ardesto OFH-11X1 має оптимальну кількість секцій - 11 і призначений для обігріву приміщення розміром до 25 кв.м. Наявність коліщаток дає можливість переставляти обігрівач саме в те місце, яке вам потрібно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OFH-11X1 |
| Вага (кг) | 10 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 625 х 480 x 240 мм |
| Живлення | електрика |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Комплектація | радіатор, інструкція, коліщатка з кріпленнями |
| Площа обігріву, м2 | 25 кв.м |
| Потужність, кВт | 2500 Вт |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Тип нагрівача | масляний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴










