Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAS01-H Blue |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 270 х 210 х 150 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Площа обігріву, м2 | 20 кв. м. |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Спосіб встановлення | підлоговий, настільний |
| Тип нагрівача | тепловентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴




