Стильний, багатофункціональний і простий в розгортанні моноблок HP Pavilion 27-ca2009uaвідмінно підходить для офісного чи домашнього користування. FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям відтворює високоякісне насичене зображення.
Потужний процесор Intel® Core™ 13-го покоління з високопродуктивною інтегрованою графічною стстемою допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти різних рівнів складності. Здійснюйте швидкий обмін даними з накопичувачем PCIe SSD об’ємом 512 ГБ
Моноблок HP Pavilion 27-ca2009ua стане вашим незмінним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений висувною 5 МП True Vision веб-камерою з вбудованими мікрофонами та аудіосистемою від Bang&Olufsen, яка забезпечує чистий та виразний звук.
Порти HDMI-in, HDMI-out, чотири USB Type-A та один USB Type-С дозволяють підключити усе необхідне обладнання. Встановлюйте з'єднання з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 6, здійснюйте швидкий обмін даними з периферійними пристроями, використовуючи технологію Bluetooth 5.2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 13400T |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio, 1 х mini HDMI in, 1 x HDMI out, 2 x USB 2.0, 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x |
| К-ть потоків | 16 потоків |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Pavilion 27-ca2009ua AiO / i5-13400T, 16, 512, WiF |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 730 |
| Мікрофон | є |
| ОС | DOS |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 150 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Сікет | 1700 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Частота процесора | 1.3 |
- Ціна: 44 875 ₴









