Мініатюрна кухонна машина KitchenAid – надійний і мобільний помічник, здатний за 20 секунд подрібнити горіхи, прянощі, трави, спеції і багато інших продуктів! Привабливий дизайн, функціональність і простота звернення зроблять його бездоганним доповненням до стаціонарного комбайна. Більше не доведеться бруднити велику чашу або вручну подрібнювати невелику кількість інгредієнтів – дістаньте маленький комбайн і скористайтеся ім. В приладі представлений 2 режими: імпульсний і подрібнення. За допомогою першого можна перетворити продукти на пюре, а другий дрібно нашаткує їх. Також в кришці передбачений отвір для рідких інгредієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 0.8 л |
| Артикул | 5KFC3516ECU |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.2 х 17.8 х 14.3 см |
| Колір | Сріблястий |
| Насадки | ніж для подрібнення |
| Потужність, Вт | 240 Вт |
| Режими | імпульсний режим |
| Тип кухонного комбайну | Кухонний комбайн |
| Функції | блендер, подрібнювач |
- Ціна: 5 922 ₴










