Вдалим рішенням для людей, які цінують прості, зрозумілі та функціональні речі та прагнуть зберегти свій простір незахаращеним, стане неттоп HP Pro Mini 260 G9. Звільніть місце на робочому столі – закріпіть неттоп безпосередньо на задню панель монітора за допомогою додаткового кріплення VESA.
Надійний процесор Intel Core 12-го покоління, швидка оперативна пам'ять та твердотільний накопичувач допоможуть ефективно працювати у багатозадачному режимі та успішно реалізовувати проекти різних рівнів складності.
Велика кількість портів, а саме HDMI, DisplayPort, порти USB Type-A і USB Type-C дозволяє підключити до неттопу все необхідне обладнання. Підключайте до нього периферійні пристрої, монітори, проектори, друкувальну та іншу техніку – швидкий обмін даними дозволить підвищити продуктивність під час виконання щоденних завдань.
З'єднання з мережею здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або найшвидшої в даний час бездротової технології Wi-Fi 6.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1335U |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 883X8EA |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані колонки | немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x DisplayPort, 1 х Audio combo port, 3 x USB 2.0, 1 x USB Type-C, 1 х HDMI, 3 x USB 3.2, 1 x RJ45 |
| К-ть потоків | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Pro Mini 260 G9 / i5-1335U |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мікрофон | немає |
| ОС | DOS |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1744 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Неттопи |
| Частота процесора | 1.3 |
- Ціна: 28 229 ₴






