Посудомийна машина вбудована Bosch SMV2IVX00K
21 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: SMV2IVX00K
InfoLight — індикатор, який повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює
Точка на підлозі під посудомийною машиною, що світиться, горітиме протягом ходу програми і автоматично згасне після її завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води протягом усього терміну служби приладу
Збої в роботі обладнання, як видається, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, що коштує вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини з системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з вимикачем поплавця, які забезпечують 100% захист від протікання. Щобільше, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін служби вашого пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SMV2IVX00K |
| Висота | 81.5 см |
| Глибина, см | 55 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість комплектів, шт | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | можливість підключення до гарячої води, клас сушіння a, клас миття a, режим половинного завантаження |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Ширина | 59.8 см |
- Ціна: 21 889 ₴










