Слайсер і тертка з виготовлення морозива Sencor SSG 4500WH
- Спеціальна різка й тертка для фруктів і овочів навіть у замороженому вигляді.
- Має 5 змінних насадок для ідеальних результатів
- Слайсер для тонких скибочок, придатний для нарізування картоплі для смаження чипсів
- Тертка для хвилястих скибочок, підходить для нарізування овочів і фруктів як гарнір до різних страв.
- На великій тертці можна натерти овочі для супу.
- Дрібна тертка знадобиться для приготування салатів.
- Морожениця, насадка для швидкого та простого приготування смачних натуральних сумішей морозива без хімічних добавок. Досить помістити ваші улюблені заморожені фрукти, і практично миттєво ви можете насолоджуватися свіжим домашнім сорбетом у будь-який час.
- Дуже дрібна тертка підходить для тертя (подрібнення) кокоса, мигдалю, горіхів, а також для приготування панірувальних сухарів із твердої випічки тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | відсутня |
| Артикул | SSG 4500WH |
| Вага (кг) | 2.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5 х 22 х 19.5 см |
| Колір | Білий |
| Насадки | терка, диски для подрібнення, диски для нарізки |
| Потужність, Вт | 150 Вт |
| Тип кухонного комбайну | Кухонний комбайн |
| Функції | шинковка, ломтерізка, подрібнювач, тертка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴










